Saturn Fitness - Klub Fitness Targówek

WARSZAWA TARGÓWEK
Grażynka Masłowska

"W starym piecu diabeł pali ;)"

Od 18 lat jestem związana z fitnessem, a od 10 lat z Klubem Saturn Fitness, to tu stawiałam swoje pierwsze kroki jako instruktor, nie było łatwo. Wymagający uczestnicy zajęć zawsze  motywowali mnie do pogłębiania wiedzy. Fitness stał się moim sposobem na życie mimo upływających lat.

 

Uwielbiam z Wami pracować, Wasze buzie uśmiechnięte dają mi dużo radości. Sposobem na życie stała się również joga, której obecnie zgłębiam tajniki.

 

Jestem spełniona prywatnie i zawodowo :)

Rodzaje i godziny zajęć

31.03 - wtorek
19:30 Zdrowy kręgosłup
20:30 Joga
02.04 - czwartek
09:15 Joga Początek
04.04 - sobota
09:00 Joga
06.04 - poniedziałek

Poznaj pozostałych instruktorów aerobiku:

Poznaj, polub, poczytaj o Patrycji

Patrycja Ryjak

Patrycja jest zawsze prawdziwa i uśmiechnięta, a największą radość przynosi jej zadowolenie uczestników :) Uwielbia buddyzm, podróże oraz poznawanie innych kultur. Najchętniej podróżuje na własną rękę tylko z biletem lotniczym w kieszeni. Jej ulubionym miejscem na ziemi jest Australia.
Poznaj Magdę

Magda Hejnrych

Instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Fitness jest moim sposobem na życie. Uczestniczę w szkoleniach wybierając najlepsze polskie i zagraniczne szkoły fitness. Ciągle szukam nowych możliwości rozwoju.
Poznaj Renatę

Renata Kołodziejczyk

Na codzień wychodzi z założenia iż "chcieć to móc" więc chętnie podejmuje każde ciekawe życiowe i zawodowe wyzwanie:) 12 lat temu rozpoczeła swoją wielką przygodę z fitnessem, który stał się jej wielką pasją, sposobem na życie i dobre samopoczucie...
Oh Karol...

Karol Ciborowski

Do swoich zajęć wnosi mnóstwo pozytywnej energii, dobrej zabawy i przede wszystkim solidnego wysiłku. Najważniejsi są dla niego uczestnicy zajęć. To oni dają mu radość, satysfakcję i motywują do działania. Widzieć uśmiech na ich twarzach - bezcenne.
Poznaj Olgę

Olga Marek

Taniec i fitness to dwie dziedziny, które od lat są obecne w moim życiu. Jako instruktor Zumba(r) Fitness mogę je ze sobą idealnie połączyć,a przy okazji wymienić z innymi nieopisane pokłady pozytywnej energii.
Poznaj Piotra

Piotr Litwiniuk

Zawsze uśmiechnięty, zarażający pozytywną energią instruktor Zumba® Fitness, Zumba® Toning, Aqua Zumba® gwarantuje, że ostro się pośmiejecie, wykrzyczycie i wesoło zmęczycie :)
Poznaj Roberta

Robert Madej

Przez 18 lat trenowałem piłkę nożną - zdobyte doświadczenie wykorzystuje w charakterze trenera rozwoju osobistego, gdzie również chce i osiągam sukcesy. Robienie czegokolwiek połowicznie nie jest moim stylu. Moją dewizą jest „Niemożliwe jest niczym”, więc treningi pod moim okiem należą do tych wymagających, ale też dają dużo radości i spełnienia.
Poznaj Nassera

Nasser Naji

Od dziecka moją pasją był sport i taniec. W Polsce mogłem zrealizować swoje zainteresowania. Od 16 lat zajmuję się fitnessem. Jako prezenter występuję na konwencjach i warsztatach w całej Polsce. Współpracowałem ze znamym, białostockim zespołem tanecznym SZAŁ. Cieszy mnie to, że ludzie mnie doceniają, motywują, a moje lekcje dają im radość i satysfakcję.
Poczytaj o Marlence

Marlena Włodarczyk

Marlena to ranny ptaszek, uwielbia jeździć na rowerze oraz czytać książki. Pozytywną energią zaraża na swoich zajęciach i nie pozwala, aby ktokolwiek po ćwiczeniach pozostał choćby bez jednej kropli potu. Mokra koszulka i pozytywne zmęczenie, to jej sukces na udane zajęcia.
Alina Cud Dziewczyna!

Alina Guzenda

Fitness jest moim sposobem na życie, dość dobre zdrowie, świetne samopoczucie, umiarkowanie zadowalający wygląd, Lecz przede wszystkim to sposób na zdobycie wielu zwariowanych przyjaciół ogarniętych tą samą pasją!
Dowiedz się więcej

Ewa Boniecka

Ewa jest absolwentką AWF-u w Warszawie, mgr fizjoterapii. Jako fizjoterapeutka od wielu lat usprawnia ludzi odpowiednio dobranym treningiem. Od 5 lat jest instruktorem fitness, co dla niej jest nie tylko pracą, ale również sposobem na promowanie zdrowego trybu życia i oczywiście wielką pasją. Można ją poznać po szczerym uśmiechu i otwartej naturze.
Poznaj Marzenkę

Marzenka Matuszewska

Jestem rehabilitantką z ponad 25 letnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej. Staram się pomagać osobom dotkniętym problemami w obszarze narządu ruchu.
Poznaj Arka

Arek Skrok

Tańczę praktycznie od zawsze, kilkanaście ostatnich lat poświęciłem na treningi, pokazy i turnieje taneczne. Jestem instruktorem tańca sportowego oraz latino solo. Zumba była dla mnie zupełnie nową formą, która z czasem stała się kolejną pasją...
ĆWICZ Z PRZEMKIEM!

Przemek Żochowski

Zajmuję się sportem od 8 roku życia i nie wyobrażam sobie innej pracy której mógłbym poświęcić tyle czasu i zaangażowania.
Poznaj Artura

Artur Gabrysiak

Dyplomowany instruktor jogi. Od zawsze związany ze sportem, ale przede wszystkim z gimnastyką sportową. Filmowiec, fotograf, pasjonat zdrowego stylu życia, w tym także zdrowego jedzenia.
Poznaj Kasię

Kasia Gnich

Dyplomowana instruktorka tańca sportowego (o specjalności taniec towarzyski i hip-hop) Jednym słowem z wykształcenia i rozsądku - Pani Prawnik, z zamiłowania i temperamentu - zwariowana i wiecznie uśmiechnięta instruktorka Zumba® Fitness oraz tańca.
Poznaj Karola

Karol Czerwiński

Uwielbiam prowadzić zajęcia choreograficzne oraz wszelkiego rodzaju zajęcia wzmacniające. Jeśli lubisz się zmęczyć przyjdź do mnie na zajęcia ;)
Poznaj Mateusza

Mateusz Hajda

...
Zumba z Adą!

Adrianna Zielińska

Energia, pozytywne nastawienie, szczery uśmiech i piękna sylwetka to tylko krótki opis tego jak Zumba zmienia życie :)
Poznaj Mateusza

Mateusz Osiadacz

Zawsze uśmiechnięty i pełen temperamentu dyplomowany instruktor Zumba Fitness. Jako jeden z niewielu instruktorów w Polsce kurs ukończył pod okiem samego Beto Pereza - twórcy programu Zumba Fitness.
Poznaj Karolinę

Karolina K

...