Saturn Fitness - Klub Fitness Targówek

WARSZAWA TARGÓWEK
Grażynka Masłowska

"W starym piecu diabeł pali ;)"

Od 18 lat jestem związana z fitnessem, a od 10 lat z Klubem Saturn Fitness, to tu stawiałam swoje pierwsze kroki jako instruktor, nie było łatwo. Wymagający uczestnicy zajęć zawsze  motywowali mnie do pogłębiania wiedzy. Fitness stał się moim sposobem na życie mimo upływających lat.

 

Uwielbiam z Wami pracować, Wasze buzie uśmiechnięte dają mi dużo radości. Sposobem na życie stała się również joga, której obecnie zgłębiam tajniki.

 

Jestem spełniona prywatnie i zawodowo :)

Rodzaje i godziny zajęć

31.05 - wtorek
19:30 Zdrowy kręgosłup
20:30 Joga
02.06 - czwartek
09:15 Joga Początek
04.06 - sobota
09:00 Joga
06.06 - poniedziałek
08:15 Joga

Poznaj pozostałych instruktorów aerobiku:

Poznaj, polub, poczytaj o Patrycji

Patrycja Ryjak

Patrycja jest zawsze prawdziwa i uśmiechnięta, a największą radość przynosi jej zadowolenie uczestników :) Uwielbia buddyzm, podróże oraz poznawanie innych kultur. Najchętniej podróżuje na własną rękę tylko z biletem lotniczym w kieszeni. Jej ulubionym miejscem na ziemi jest Australia.
Poznaj Magdę

Magda Hejnrych

Instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Fitness jest moim sposobem na życie. Uczestniczę w szkoleniach wybierając najlepsze polskie i zagraniczne szkoły fitness. Ciągle szukam nowych możliwości rozwoju.
Poznaj Renatę

Renata Kołodziejczyk

Na codzień wychodzi z założenia iż "chcieć to móc" więc chętnie podejmuje każde ciekawe życiowe i zawodowe wyzwanie:) 12 lat temu rozpoczeła swoją wielką przygodę z fitnessem, który stał się jej wielką pasją, sposobem na życie i dobre samopoczucie...
Oh Karol...

Karol Ciborowski

Do swoich zajęć wnosi mnóstwo pozytywnej energii, dobrej zabawy i przede wszystkim solidnego wysiłku. Najważniejsi są dla niego uczestnicy zajęć. To oni dają mu radość, satysfakcję i motywują do działania. Widzieć uśmiech na ich twarzach - bezcenne.
Poznaj Olgę

Olga Marek

Taniec i fitness to dwie dziedziny, które od lat są obecne w moim życiu. Jako instruktor Zumba(r) Fitness mogę je ze sobą idealnie połączyć,a przy okazji wymienić z innymi nieopisane pokłady pozytywnej energii.
Poznaj Piotra

Piotr Litwiniuk

Zawsze uśmiechnięty, zarażający pozytywną energią instruktor Zumba® Fitness, Zumba® Toning, Aqua Zumba® gwarantuje, że ostro się pośmiejecie, wykrzyczycie i wesoło zmęczycie :)
Poznaj Nassera

Nasser Naji

Od dziecka moją pasją był sport i taniec. W Polsce mogłem zrealizować swoje zainteresowania. Od 16 lat zajmuję się fitnessem. Jako prezenter występuję na konwencjach i warsztatach w całej Polsce. Współpracowałem ze znamym, białostockim zespołem tanecznym SZAŁ. Cieszy mnie to, że ludzie mnie doceniają, motywują, a moje lekcje dają im radość i satysfakcję.
Alina Cud Dziewczyna!

Alina Guzenda

Fitness jest moim sposobem na życie, dość dobre zdrowie, świetne samopoczucie, umiarkowanie zadowalający wygląd, Lecz przede wszystkim to sposób na zdobycie wielu zwariowanych przyjaciół ogarniętych tą samą pasją!
Dowiedz się więcej

Ewa Boniecka

Ewa jest absolwentką AWF-u w Warszawie, mgr fizjoterapii. Jako fizjoterapeutka od wielu lat usprawnia ludzi odpowiednio dobranym treningiem. Od 5 lat jest instruktorem fitness, co dla niej jest nie tylko pracą, ale również sposobem na promowanie zdrowego trybu życia i oczywiście wielką pasją. Można ją poznać po szczerym uśmiechu i otwartej naturze.
Poznaj Marzenkę

Marzenka Matuszewska

Jestem rehabilitantką z ponad 25 letnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej. Staram się pomagać osobom dotkniętym problemami w obszarze narządu ruchu.
Poznaj Arka

Arek Skrok

Tańczę praktycznie od zawsze, kilkanaście ostatnich lat poświęciłem na treningi, pokazy i turnieje taneczne. Jestem instruktorem tańca sportowego oraz latino solo. Zumba była dla mnie zupełnie nową formą, która z czasem stała się kolejną pasją...
ĆWICZ Z PRZEMKIEM!

Przemek Żochowski

Zajmuję się sportem od 8 roku życia i nie wyobrażam sobie innej pracy której mógłbym poświęcić tyle czasu i zaangażowania.
Poznaj Kasię

Kasia Gnich

Dyplomowana instruktorka tańca sportowego (o specjalności taniec towarzyski i hip-hop) Jednym słowem z wykształcenia i rozsądku - Pani Prawnik, z zamiłowania i temperamentu - zwariowana i wiecznie uśmiechnięta instruktorka Zumba® Fitness oraz tańca.
Poznaj Mateusza

Mateusz Hajda

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Pasjonat fitnessu - uwielbia kontakt z ludźmi, zaraża ich pozytywną energią.
POZNAJ WIOLĘ

Wiola Lutrowicz

Na zajęciach u Wioli nawet najtrudniejsze układy stają się dziecinnie proste ;) Swoim zapałem i profesjonalizmem doskonale mobilizuje grupę do ćwiczeń
Poznaj Mateusza

Mateusz Osiadacz

Zawsze uśmiechnięty i pełen temperamentu dyplomowany instruktor Zumba Fitness. Jako jeden z niewielu instruktorów w Polsce kurs ukończył pod okiem samego Beto Pereza - twórcy programu Zumba Fitness.
Poznaj Ewę

Ewa Regulska

Zapewnię Ci na pewno dobrą energię, zabawę i wspólnie będziemy się motywować. Nuda nam nie grozi. Fitness odmieni Twoje życie tak jak odmienił moje.
POZNAJ KAMILA

Kamil Kaczmarczyk

Trening z Kamilem to zróżnicowane ruchy funkcjonalne o wysokiej intensywności, które harmonijnie rozwijają ciało, podnoszą ogólną sprawność i kondycję.
Poznaj Martę

Marta Buza

Wyznaję zasadę, że to ja jestem dla klientów, a nie odwrotnie:) Z jednej strony, poprzez uśmiech i życzliwość, staram się stworzyć przyjazną i swobodną atmosferę zajęć, z drugiej natomiast jestem wymagająca i usiłuję motywować do ciężkiej pracy.
POZNAJ WIKTORIĘ!

Wiktoria Gawryołek

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Energiczna, szalona, pozytywnie zakręcona i zawsze uśmiechnięta!
POZNAJ KAMILA

Kamil Zieliński

Młody, ambitny, pełny energii, uśmiechu. Swoją pasją do sportu zaraża wszystkich dookoła. Całe życie związany ze sportem.
POZNAJ VIOLĘ

Viola Wilkins

Jestem instruktorem fitness i trenerem personalnym. Jestem instruktorem fitness i trenerem personalnym. Studiowałam w Instytucie Kultury Fizycznej w Szczecinie, Od 30 lat czynnie związana jestem ze sportem wyczynowym jak i rekreacyjnym, oraz pracą taneczno-artystyczną.